Moje książki

Gdy czytasz moją książkę, to tak, jakby kawałek mnie wspierał Cię w Twoim życiu.

Świetne dla Ciebie i na prezent. 

Moje książki

Gdy czytasz moją książkę, to tak, jakby kawałek mnie wspierał Cię w Twoim życiu.

Świetne dla Ciebie i na prezent. 

Miłość dzień po dniu

Jak tworzyć udane związki dzięki komunikacji, świadomości i NVC

W świecie coraz płytszych relacji ta książka jest jak koło ratunkowe.
Chwytaj!
Wybierz dobrze i z sensem swoje zaangażowanie, pracę i działania w związku.

Oddaję w Twoje ręce książkę “Miłość dzień po dniu. Jak tworzyć udane związki dzięki komunikacji, świadomości i NVC”. Przewodnik dla tych, którzy chcą rozpocząć związek lub poprzyglądać się swojemu związkowi – jak w nim funkcjonujesz? Jak rozmawiasz o tym, co ważne? Co robisz z kłótniami? Jakie są Twoje potrzeby? Jakie są potrzeby drugiej osoby?

To poradnik dla Ciebie, jeśli chcesz więcej od życia, od siebie, a przede wszystkim od swojego związku.

Nie dlatego, że coś w nim nie gra (bo wtedy to must have!), ale dlatego, że zawsze możesz co nieco podkręcić, by mieć więcej frajdy.

Co mówią o książce jej czytelnicy?

Anka
Chciałabym Ci z serca podziękować i pogratulować. Czytam Twoją książkę i tak bardzo otworzyła mi oczy na relację z moim mężem. Mimo że jesteśmy szczęśliwi i układa nam się wspaniale, to jednak wiem, że dzięki Twojej książce spojrzę na naszą relację w zupełnie inny sposób
Kasia Michalik
Emilia dziękuję Ci za tę książkę, takiej książki potrzebowałam. Wiem, że jestem odpowiedzialna za moje potrzeby i że oczekiwania to nic innego niż żądania a jednocześnie nie mogłam zrozumieć „to po co mi ten mąż” w takim razie skoro on na każdą moją prośbę może powiedzieć „nie”. A tutaj w Twojej książce zobaczyłam ten brakujący element – współzależność i że ja jestem kompletna i on też i razem możemy coś jeszcze zbudować. Brakowało mi takiej książki. Bardzo ważna dla mnie książka.
Maciej
Muszę złożyć zażalenie na książkę… Za dobrze się ją czyta, za dużo słów, które bardzo mocno zachęcają do przemyśleń. Tak serio bardzo dziękuję!

Jak budować relację
z dzieckiem

Droga do porozumienia bez przemocy

Jeśli chcesz iść drogą do porozumienia z dzieckiem – to ta książka może być Twoim przewodnikiem. Bardzo krótkie fragmenty o wszystkim tym, co ważne w rodzicielstwie. Znajdziesz w niej podpowiedź, jak w ogóle określić swoją własną drogę w rodzicielstwie, jak słuchać, żeby dziecko miało poczucie, że jest usłyszane i ważne, jak realizować swoje potrzeby, jak budować bliską relację z dzieckiem, ale nie swoim własnym kosztem, są też informacje o tym, czym jest przemoc i czym jest niemoc (rezygnacja z własnej mocy), i wreszcie, jak budować relację, w której potrzeby wszystkich są tak samo ważne.

Kompendium emocji, słuchania z empatią i najważniejszych założeń NVC.

Polecam szczególnie młodym rodzicom oraz tym osobom, które mają dzieci (lub wnuki) i właśnie odkryły NVC albo Rodzicielstwo Bliskości i szukają nowych pomysłów, jak to wszystko pogodzić, żeby efektem była piękna, zdrowa relacja zaufania i współpracy.