sesje indywidualne

Zapraszam do pracy indywidualnej: na konsultacje rodzicielskie, komunikacji NVC, sesje empatii i sesje coachingowe.
W szczególności polecam Twojej uwadze sesje wokół trudnych relacji i momentów z przeszłości. 
Pracujemy z trudnymi momentami, zranieniami czy bólem, które powracają i potrzebują ciepła i empatii, uwalniamy zadawniony żal, lęk, odrzucenie. Być może chcesz wybaczyć jakieś słowa czy zachowanie innym ludziom (szczególnie tym, których kochasz), a może chcesz zrozumieć, skąd wziął się ból, rozczarowanie, bezsilność? Wykorzystując procesy NVC i elementy coachingu obdarzamy te sytuacje, ludzi, dawne rany, niezaspokojone potrzeby empatią tak, by dzisiaj mieć w związkach i relacjach więcej przestrzeni, sprawstwa, scentrowania, wewnętrznej równowagi, poczucia wpływu, integralności). Dzięki temu zaczynasz mocniej wierzyć w swoje możliwości, uzdrawiać relacje, wybaczać, kochać i rozwijasz skrzydła.
To nie są sesje psychoterapii, choć czasami możemy zaglądać głębiej, opieramy się tutaj na empatii, pracy z dawnymi ranami, wybaczaniem, przekonaniami, krytycznym wewnętrznym głosem. Pracujemy na zasobach, czasami z konkretną sytuacją, osobą lub historią z Twojego życia. Przyglądamy się temu, co jest ważne dzisiaj i wyzwala energię i zasoby.
Pracuję z dorosłymi, osobami, które chcą budować świadome i świeże relacje w życiu (w rodzinie, z dziećmi, partnerem, przyjaciółmi, w pracy) i mieć więcej satysfakcji z życia, więcej sprawczości i wewnętrznej mocy.
Pracuję także online i przez telefon.