Poziom Miłości | Mamo, dlaczego ta Pani jest lekarzem? odc. 107, gościnnie Maria Juszczak

Jak być człowiekiem w nieludzkich warunkach?
Czy to możliwe, żeby lekarze byli empatyczni dla swoich pacjentów, klientów?
Czy wystarczy skarga?
Skąd bierze się nieludzkie traktowanie w szpitalach i przychodniach?

Rozmawiam z lekarką, która zna NVC i Resonant Healing. Rozumie, czym jest trauma i wie, jak działa system nerwowy. Dowiaduję się w tej rozmowie, że lekarze często nawet nie mają szansy zobaczyć, jak nieludzko traktują innych i czego doświadczają oni sami.

Z wdzięcznością Maria Juszczak za rozmowę – zapraszam Was do posłuchania, szczególnie, jeśli marzysz o zmianach w służbie zdrowia.

Odcinek 107, Poziom Miłości.

Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/poziom-mi%C5%82o%C5%9Bci/id1662218478
Spotify: https://spoti.fi/3IwESfP
You Tube: https://youtu.be/7M9rqMBg1l0
www.emiliakulpanowak.pl

Tu możesz wesprzeć podcast Poziom Miłości | Patronite: https://patronite.pl/poziommilosci
———————
➡ Komunikacja i relacje – praktyczny kurs NVC – warsztaty online: https://emiliakulpanowak.pl/warsztat/komunikacja-i-relacje-praktyczny-kurs-nvc-porozumienia-bez-przemocy-online/

 

Dobre relacje mają dwa źródła: to, jak mówisz i jak słuchasz, czyli świadoma komunikacja oraz to, jak bardzo siebie lubisz. Jak siebie traktujesz i jaką masz ze sobą relację. W podcaście Poziom Miłości pokazuję Ci, jak dbać o komunikację, relacje z innymi i ze sobą samym. Korzystam z zasobów NVC (Nonviolent Communication dra Marshalla B. Rosenberga, którego jestem certyfikowaną trenerką) oraz RH (Resonant Healing Sary Peyton, które łączy NVC i neurobiologię), a sama nazwa nawiązuje do poziomów świadomości opisanych przez dra Davida Hawkinsa.

Poziom Miłości jest skalibrowany bardzo wysoko – na 500 i jest energią życiową, w której świat jest przyjaznym miejscem pełnym miłości, a relacje kwitną.
Posłuchaj, polajkuj, udostępnij. Razem zbudujemy takie miejsce.

Montaż: Marcin Rączka

Muzyka: Maja Rączka

Wsparcie asystenckie: Dorota Siwek

Autorka Podcastu, Emilia Kulpa-Nowak jest trenerką, prowadzi warsztaty komunikacji i relacji, które znajdziesz na emiliakulpanowak.pl/warsztaty Jest autorką książek “Jak budować relację z dzieckiem?” i “Miłość dzień po dniu”, które znajdziesz na stronie wydawcy virgobooks.pl

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *